Diger

Türk Yapimi Monochroma

06 Ağustos 2013

Türk oyun ekibi Nowhere Studios’dan, çocuk olmak ve bir kardeş sahibi olmak üzerine 1950’lerin ürpertici bir distopyasında geçen sinematik puzzle platform oyunu.

 

Bugün alışmış olduğunuz güvenlik yazılarından, WordPress’ten, Hacking’den biraz daha farklı bir konu hakkında yazacağım. Dev proje firması KickStarter şimdilerde Monochroma isimli tamamen Türk yapımı oyunun geliştirilmesine devam ediyor. Oyun Linux, Windows ve Mach Os üzerinden dağıtılan bir oyun. Oyun Türkiye’de bu işi yapanlara göre hem grafiksel, hem ses hemde hikaye bakımından üstün durumda. Şu anda Demosu mevcut olan oyunun tamamlanması için yardımlarınız bekleniyor.

 

Yardım Yap Ödül Kazan

KickStarter oyun için yardımda bulunanlarıda düşünmüş. Yaptığınız yardımın boyutuna göre çeşitli ödüller sizi bekliyor. Şu ana kadar 31,976 $ toplayan ekip 17 gün daha desteğinizi bekliyor. Aksiyon, Macera ve Puzzle oyunlarını sevenler için gerçekten güzel bir oyun yapılıyor. Linux’ta da oynayacak oyun yok diyenler için ideal bir oyun.

 

 

Monochroma’yı şimdiye kadar en iyi tanıtan iki isim muhakkak Fare Düşmanı olarak da tanıdığınız Ege Sağın ve yine Youtube’den tanıyor olabileceğiniz Pinti Panda Tv olsa gerek. Birçok dil seçeneğini içinde bulunduran oyun Crysis’ten sonra en başarılı yerli oyun olacak gibi. Fazla söze ihtiyaç duymuyorum direkt siteyle ilgili adresleri veriyorum. Unutmadan 1$ bağışı dahi kabul ediyorlar ve 5$ üstündeki bağışlara bile çeşitli ödüller veriyorlar.

 

Steam GreenLight’ta Monochroma

Oyunun Resmi Web Sitesi

Bağış Yapmak ve Daha Detaylı Bilgiye Sahip Olmak İçin

Pinti Panda TV’nin Oyun Videosu

Fare Düşmanı’nın Oyun Videosu  (Ki bunu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum 🙂 )

You Might Also Like

1 Yorum

  • Reply Ahmet 06 Ağustos 2013 at 20:23

    Oyun çok harika yapımcıları destekliyoruz

  • Bir Yorum Bırak

    9 − 1 =