Diger

Twitter’a Girmenin Yollari

22 Mart 2014

Malumumuz Twitter büyük bir kazaya kurban gitmiş ve Türkiye’deki erişimi yasaklanmıştır. DNS değiştirme yöntemi de artık işe yaramadığına göre bu yazıyı yazmanın vakti geldi de çattı. Lafı hiç uzatmadan yazıya geçiyorum.

VPN Değiştiren Programlar

VPN değiştiren programlarla yasaklı sitelere girmek çok basittir. Genelde yapmanız gereken tek şey bir tek butona basmaktan ibaret oluyor. Güvenilirliği her ne kadar tartışılır olsa da en çok kullanılan yöntem budur.

CyberGhost: En çok kullanılan programlardan biri olan CyberGhost stoklarla sınırlı olmak üzere Türkiye’deki kullanıcılara 1 yıllık ücretsiz üyelik sunuyor.

TunnelBear: Son olaylardan sonra yine en fazla indirilen programlardan biri olan TunnelBear’ın ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcut. Kullanımı en basit VPN Değiştiricilerden biri.

ZenMate: Son zamanların en çok kullanılan eklentilerinden biri olan ZenMate’in Google Chrome ve Firefox eklentileri mevcut.

Kendi VPN Ağınızı Oluşturun

OpenVPN Access Server ile kendi VPN ağınızı oluşturmanız da mümkün. Detaylı anlatım için tıklayın.

TOR Browser

En garanti yöntem aslına bakılırsa TOR Browser’ı kullanmak. Fakat birçok dezavantajı var. Detaylı anlatım için tıklayın.

 

HootSuite

HootSuite sosyal medya hesaplarınızı tek bir elden yönetmenizi sağlayan bir servistir. HootSuite sayesinde Twitter’a girmeniz, tweet atmanız da mümkün.

 

Mobil Cihazlar İçin

Mobil cihazlar için yine en basit yöntem VPN Değiştiricileri kullanmaktır. Günümüzde en yaygın Android uygulaması HotSpot. Bunun dışında TunnelBear, Vpn One Click gibi uygulamalar da mevcut.

You Might Also Like

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Bırak

eleven + twelve =